Ontdek de verschillende wijnen voor het voorjaar en de zomer op de overzichtsproeverij van Wine2B in de doopsgezinde kerk (ingang bij de wereld van jansje) waar wijnbar viqh uiteraard ook aanwezig is bij deze wijnproeverij. Kortom proef het voorjaar

Proef het voorjaar! | Overzichtsproeverij Wine2B

Op zondag 16 april opent Wine2B de deuren van de Doopsgezinde Kerk te Haarlem. Deze verscholen 17e-eeuwse kerk in het van Haarlem is het decor voor de ware wijnbeleving.

Tijdens deze wijnproeverij bieden wij een selectie van ruim 120 wijnen uit ons assortiment allemaal in het thema voorjaar en zomer. Ontdek de Aspergewijn van 2023! Ook zijn er verschillende wijnmakers aanwezig om vol passie over de meegebrachte wijnen te vertellen.

Bestel hier je tickets!

Laat je verassen door de service en de hapjes van de Wereld van Jansje en ontdek de nieuwste trends en ontwikkelingen op het gebied van wijn gifts.

Kortom de wijnproeverij die je niet mag missen. Een unieke locatie, verschillende kortingen bij het bestellen van de wijnen waardoor je de perfecte wijnselectie hebt voor het asperge seizoen en bij de barbecue.

Maak kennis met de volgende producenten:

  • Torelló | Corpinnat de mousserende wijn uit Penedès
  • Montonale | Ontdek de smaak van Lugana
  • Sangliére | Laat Remy & Anya je meenemen door de Provence
  • Butussi | Hoge kwaliteitswijnen uit het Italiaanse Friuli
  • Veritable | Divers aanbod aan Duitse wijnen

Proef het voorjaar | Wine2B’s Voorjaarsproeverij
Zondag 16 April
13.00 – 18.00 uur
€14,95 per persoon (early-bird)
€19,95 per persoon (reguliere prijs)

Ben je opzoek naar nieuwe wijnen voor op je wijnkaart? Meld je dan aan voor de Horeca editie op maandag 17 april.

Datum

16 apr 2023
Verlopen!

Tijd

13:00 - 18:00

Kosten

€19,95

Meer Info

TICKETS

Locatie

Doopsgezinde Kerk
Doopsgezinde Kerk Haarlem
Categorie